OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 1 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 1.  03.  2020r.

1. W liturgii nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

04 marca 2020 – Święto św. Kazimierza, królewicza

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień

1. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa pasyjne; w piątki Drogę Krzyżową odprawiamy o godz. 17.00 w Kaplicy. Gorzkie Żale śpiewamy w Niedzielę o godz. 15.30. w Kościele przed Mszą Świętą o godz. 16.00. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
  2. W dzisiejszą niedzielę 1 Marca na Mszy Świętej o godz. 11.30 poświęcę książeczki do nabożeństwa Dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Po Mszy świętej spotkanie z Rodzicami.
  3. Dziękuję Pani Marcie Laskowskiej i kwiaciarni Bajka za wykonanie dekoracji Wielkopostnej.
  4. Dziękuję Panu Janowi Dąbrowskiemu za montaż halogenów.
  5. Dziękuję Panom Pabjankom za wycięcie krzewów na cmentarzu.
  6. Zapowiedzi przedślubne: W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Kaczorowski Bartosz, kawaler, zam. Kłodawa

Bargiel Katarzyna Teresa, panna, zam. Mała Nieszawka (Zapowiedź 2)

Maciej Andruczyk, kawaler, zam. Suwałki

Magda Trejderowska, panna, zam. Mała Nieszawka (Zapowiedź 2)

Patryk Domżalski, kawaler, zam. Mała Nieszawka

Agnieszka Chłopecka, panna, zam. Łubianka (Zapowiedź 1)

Gdyby ktokolwiek wiedział o kanonicznych przeszkodach do zawarcia związku małżeńskiego tych narzeczonych zobowiązany jest powiadomić o tym miejscowego duszpasterza.

1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik Niedziela w cenie 6 zł do zakupienia i odebrania prenumeraty w zakrystii.
  2. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.