OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 2.  02.  2020r.

1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

05 lutego 2020 – Środa – wspomnienie obowiązkowe św. Agaty, dziewicy i męczennicy

06 lutego 2020 – Czwartek – wspomnienie obowiązkowe świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszów

1. W dzisiejszą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego, kolekta przeznaczona na zakon Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Na Mszy św. o godz. 11. 30 poświecenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Po Mszy św. Spotkanie z Rodzicami, a także spotkanie z Panią szyjącą szatki (drugi termin 10 lutego).
  2. Dziękuję przybyłym osobom za posprzątanie Kościoła i Kaplicy z ozdób świątecznych.
  3. Dziękuję Panu Maciejowi Zielińskiemu za demontaż starej klimatyzacji w kościele i pomoc w montażu nowego systemu.
  4. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

–  I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;

I piątek miesiąca – od godziny 9.00 odwiedzę chorych z Komunią Świętą.   Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 16. 00. Na zakończenia adoracji nabożeństwo do NSPJ następnie Msza Święta. Po Mszy św. Spotkanie kandydatów do bierzmowania.

1. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.