Prośba o przekazanie 1% podatku dla Naszej Parafianki Zofii Kryszewskiej

Zwracamy się z prośbą o pomoc w sfinansowaniu zakupu specjalistycznego urządzenia do rehabilitacji Innowalk. Koszt zakupu wynosi około 80000 zł i przekracza możliwości finansowe naszej rodziny.
Zosia cierpi na rzadką chorobę zespół Retta, który prowadzi do znacznej niepełnosprawności ruchowej i intelektualnej. Trening w urządzeniu Innowalk pozwala pacjentom utrzymać pozycję pionową, w której daje możliwość powtarzającego się ruchu kroczenia oraz pełnego obciążenia nóg. Jako rodzice chcielibyśmy dać Zosi szanse aby w przyszłości dzięki regularnej rehabilitacji oraz ciężkiej pracy mogła stanąć na własne nóżki, poznawać świat, uspokajać swoją ciekawość.
Urządzenie Innowalk jest idealne do domowej terapii i może zastępować wyjazdy do specjalistycznych ośrodków rehabilitacyjnych. Mieliśmy okazję wypróbować to urządzenie i pierwsze efekty były widoczne już po miesiącu użytkowania.
Z poważaniem
Kinga i Remigiusz Kryszewscy
Parafiamalanieszawka.pl - 2019