OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 26.  01.  2020r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

28 stycznia 2020 – Wtorek – wspomnienie obowiązkowe św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła 

31 stycznia 2020 – Piątek – wspomnienie obowiązkowe św. Jana Bosko, prezbitera 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W przyszłą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Kolekta przeznaczona na zakon Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Na Mszy św. o godz. 11. 30 poświecenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Po Mszy św. Spotkanie z Rodzicami, a także spotkanie z Panią szyjącą szatki (drugi termin 10 lutego).
  2. W piątek 31 stycznia po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszam i proszę o pomoc w usunięciu ozdób świątecznych, choinek i żłóbka w Kaplicy, a następnie w Kościele.
  3. Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej Parafii, za wszelką życzliwość, poczęstunki, obecność i transport na trasach kolędowych składam serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedziele przedstawię roczne sprawozdanie.
  4. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kaplicy Rodziny: Polak, Grzelak, Kłos, Kościuckich. Do Kościoła: Michałowskich, Łyczywek i Kaczmarzyk.
  5. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019