OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 20.  10.  2019r.

 1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia wspominamy:

22 października 2019 – Wtorek – wspomnienie obowiązkowe św. Jana Pawła II, Papieża 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. Zapraszam do wspólnej modlitwy Różańcowej, którą odprawiamy od Poniedziałku do Soboty w łączności z Mszą Świętą. Na różaniec w następujące dni tygodnia Października zapraszam: Poniedziałek – klasy 1, 2, 3; Wtorek – klasy – 4, 5, 6; Środa – mieszkańców okolic Kościoła, Czwartek – Emerytów i Rencistów, Piątek klasy – 7, 8 – kandydatów do bierzmowana.
 2. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Modlitwa Różańcowa, a następnie Msza Św.
 3. W przyszłą Niedzielę tj. 27. 10. 2019r. na Mszy św. o godz. 11.30. zostaną poświęcone Różańce dzieciom przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej. Zapraszam Dzieci i Rodziców na Msze Święta, po Mszy krótkie spotkanie organizacyjne.
 4. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi. Na kartkach proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane.
 5. W Środę 23 października na godzinę 18.30 zapraszam na plebanie Radę Parafialna na spotkanie organizacyjne.
 6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik „Niedziela” do nabycia i odebrania prenumeraty w zakrystii.
 7. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Kretkowskich i Czerwonka, do Kaplicy Rodziny: Jarzączka i Siekluckich.
 8. W dniach od 19 do 26 sierpnia 2020r. nasza Parafia organizuję pielgrzymkę do Ziemi Świętej, którą poprowadzi biblista i wykładowca Wydziału Teologicznego UMK, ks. dr hab. Dariusz Iwański. Trasa Pielgrzymki wiedzie m. in. przez: Tel Aviv, Karmel, Tybieriadę, Nazaret, Kanę Galilejską, Betlejem, Ein Kerem, Jerozolimę, Betanię, Jerycho, Morze Martwe, Jordan. Koszt pielgrzymki: 1800 zł + 620 $. Szczegółowy program na stronie internetowej naszej parafii i gablocie parafialnej.
 9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp.: Stefania Deskiewicz, l. 82. Polecajmy Jej dusze Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
 10. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019