OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 6.  10.  2019r.

  1. W liturgii Kościoła w nadchodzącego tygodnia wspominamy:

 

07 października 2019 – Poniedziałek – wspomnienie obowiązkowe Najświętszej Maryi Panny Różańcowej 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Zapraszam do wspólnej modlitwy Różańcowej, którą odprawiamy od Poniedziałku do Soboty w łączności z Mszą Świętą. Na różaniec w następujące dni tygodnia Października zapraszam: Poniedziałek – klasy 1, 2, 3; Wtorek – klasy – 4, 5, 6; Środa – mieszkańców okolic Kościoła, Czwartek – Emerytów i Rencistów, Piątek klasy – 7, 8 – kandydatów do bierzmowana, Sobota – Ministranci.
  2. W przyszłą Niedzielę tj. 13 Października w jedności z papieżem Franciszkiem, będziemy przeżywali XIX Dzień Papieski, pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”. Po Mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia, która pomaga ubogiej, a bardzo zdolnej młodzieży w dalszej edukacji. Pomóżmy stypendystom i wesprzyjmy materialnie ten wyjątkowy, konsekwentnie budowany przez nas wszystkich „żywy pomnik” wdzięczności św. Janowi Pawłowi II.
  3. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Modlitwa Różańcowa, a następnie Msza Św.
  4. W Niedzielę – 13 Października po Mszy św. o godz. 11.30. zapraszam na spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się Przyjęcia I Komunii Świętej w roku duszpasterskim 2019/2020.
  5. Chorych z Komunią Święta odwiedzę w Piątek 11 Października od godz. 9.00.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik „Niedziela” do nabycia i odebrania prenumeraty w zakrystii.
  7. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kaplicy Rodziny: Rogiewicz, Słabęckich, Bądzielewskich, Sowińskich i Leszczyńskich.
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp.: Wanda Zakrzewska, lat 67, Polecajmy Jej dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie … „
  9. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019