OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 22.  09.  2019r.

  1. W liturgii Kościoła w nadchodzącego tygodnia wspominamy:

23 września 2019 – Poniedziałek – wspomnienie obowiązkowe św. Ojca Pio z Pietrelciny, prezbitera 
27 września 2019 – Piątek – wspomnienie obowiązkowe św. Wincentego a Paulo, prezbitera 
28 września 2019 – Sobota – wspomnienie obowiązkowe św. Wacława, męczennika 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dzisiejszą Niedzielę 22 września po Mszy Świętego o godz. 11.30 zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania (młodzież klasy 8 i szkoły ponadpodstawowej, którzy z różnych względów nie przystąpili do sakramentu bierzmowania). Bierzmowanie odbędzie się podczas wizytacji kanonicznej Ks. Biskupa Ordynariusza Jesienią 2020 roku.
  2. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. W Piątek 27 września Mszą Święta w kaplicy o godz. 18.00 rozpoczniemy Wieczystą Adorację w naszej Parafii, która potrwa przez całą noc i dzień do soboty do Mszy świętej w kaplicy o godz. 18.00. Proszę o takie zaplanowanie dnia lub nocy, aby znaleźć czas na osobistą modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. W piątek o godz. 00 Apel Jasnogórski, w Sobotę o godz. 12.00 Modlitwa Anioł Pański i Różaniec, o godz. 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  4. Ruszyła strona internetowa naszej parafii pod adresem: https://parafiamalanieszawka.pl Dziękuję Państwu Pasturek i firmie AS Produkt za pomoc w sfinansowaniu stworzenia strony i jej uruchomienia. Od przyszłego tygodnia będą na niej umieszczanie intencje mszalne, ogłoszenia parafialne i aktualności z życia parafii i gminy.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik „Niedziela” do nabycia i odebrania prenumeraty w zakrystii.
  6. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła: Rodziny Błażejewskich, Gmitrzuk i Mirek kaplicy: Rodziny Śliżewskich, Sekuła, Juncewskich.
  7. Można zamawiać intencje mszalne na kolejne miesiące, a także na rok 2020.
  8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodn.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019